В Іспанії внаслідок великого вимкнення електрики померла жінка

У Валенсії жінка, яка потребувала кисневої терапії через захворювання легень, померла після відключення електроенергії 28 квітня. 46-річна мешканка міста Альсіра була підʼєднана до кисневого концентратора у себе вдома. Внаслідок раптового blackout апарат перестав функціонувати, що стало трагічною причиною її смерті.