Мер Києва Віталій Кличко висловився щодо законності призначення та звільнення першого заступника голови КМДА. У своєму зверненні він наголосив на необхідності дотримання законодавства, зазначивши, що не піддасться тиску з боку тих, хто намагається його порушити. Кличко також повідомив про намір провести службове розслідування у зв’язку зі звинуваченнями в “святкуванні”.
Він зазначив, що до розслідування будуть залучені депутати Київради, а відсторонений від виконання обов’язків перший заступник на час його проведення.
Нагадаємо, що у ніч на 24 квітня столиця зазнала атак з боку РФ, внаслідок чого загинули 13 людей. Після цього виникли звинувачення на адресу заступника голови КМДА Поворозника, який, нібито, в день жалоби 25 квітня організував святкування свого дня народження. Посадовець спростував ці звинувачення, назвавши їх маніпуляцією та спробою зіпсувати репутацію міської влади. Він заявив, що насправді відбулося лише спілкування з колегами у непринужденій атмосфері, а також висловив думку, що це частина кампанії, спрямованої на зміну очільників столиці.