Атеш підпалила релейну шафу на залізниці в Тульській області Росії

На околицях Ясногорська, що веде до Курської області, відбулася диверсія, пов’язана з російськими окупантами. Разом з цим, стало відомо, що в результаті операції було пошкоджено релейну шафу, яка забезпечує зв’язок і управління стрілочними переводами на важливій ділянці колії. Без оперативної подачі електрики автоматизовані системи не в змозі перенаправити потяги, що призводить до великих затримок в русі вантажних поїздів.

Основною метою акції стало сповільнити постачання озброєння та техніки на фронт, що кожен затриманий ешелон з паливом та боєприпасами негативно впливає на боєздатність російських військ. Це ускладнює переведення резервів та організацію нових наступальних операцій.

Раніше представники партизанського руху також повідомляли про вивезення майна окупантів з пункту постійної дислокації 810-ї бригади морської піхоти в Севастополі.