Нова Зеландія оголосила про новий пакет допомоги Україні на суму понад $9,4 млн

Новий пакет допомоги для України оголосили представники уряду Нової Зеландії.

У рамках цього пакета буде надана як військова, так і гуманітарна допомога. Зокрема, 4 мільйони новозеландських доларів (2,3 мільйона доларів США) будуть спрямовані до багатонаціональних фондів, які забезпечують Україну як летальною, так і нелетальною підтримкою. Серед отримувачів – Фонд безпекової підтримки НАТО та “Коаліція дронів”, яку координують Великобританія і Латвія.

Виступаючи з коментарем, Пітерс зазначив, що оборонні дії України важливі не лише для безпеки Євроатлантичного регіону, але й для Індо-Тихоокеанського. “Ми повинні продовжувати співпрацювати з міжнародною спільнотою, щоб підтримувати міжнародний порядок, що відповідає нашим спільним інтересам”, – підкреслив він.

Крім того, 7 мільйонів новозеландських доларів (4,1 мільйона доларів США) нададуть для підтримки постраждалих громад України, а ще 1 мільйон доларів (593 тисячі доларів США) буде виділений на допомогу українським переселенцям у сусідніх країнах.

Прем’єр-міністр Лаксон зазначив, що потреби в допомозі залишаються величезними, оскільки Росія продовжує бомбардування густонаселених цивільних районів України.

  • Окрім цього, нещодавно уряд Нової Зеландії запровадив нові санкції проти ряду осіб та компаній з Ірану, Північної Кореї та Білорусі в зв’язку з їхньою участю в підтримці російських дій проти України.