На зустрічі Рамштайнської контактної групи, канадський міністр оборони Білл Блер оголосив, що Канада надасть додаткове фінансування для підтримки виробництва українських дронів та ініціативи Чехії щодо придбання артилерійських боєприпасів.
Про це повідомляє Міністерство оборони Канади.
На засіданні контактної групи “Рамштайн-21”, міністр оборони заявив про асигнування 3 мільйонів канадських доларів (що еквівалентно приблизно 2,2 мільйона доларів США) для підтримки української оборонної промисловості в розробці дронів.
Це стало першим випадком такої допомоги в історії канадської підтримки, здійсненої у партнерстві з Великою Британією.
Крім того, уряд Канади зобов’язався надати додаткові 13 мільйонів канадських доларів (близько 9,5 мільйона американських доларів) для підтримки чеської ініціативи, яка передбачає закупівлю та доставку артилерійських снарядів в Україну.
Це фінансування додається до раніше оголошених 40 мільйонів канадських доларів (приблизно 29,4 мільйона американських доларів).
Міністр оборони Канади Білл Блер підкреслив, що кількість безпілотників SkyRanger, які будуть передані Україні, збільшено з 800 до 900. Це рішення є продовженням попереднього оголошення, зробленого у лютому.