Партизани провели диверсію на залізниці в Запоріжжі та перервали постачання пального окупантам у Бердянськ

Партизанський рух “Атеш” повідомляє про успішну диверсію поблизу населеного пункту Шовкове в Запорізькій області. В результаті атаки була знищена релейна шафа, розташована на залізничній лінії, що веде до окупованого Бердянська.

Це знищення призвело до значних затримок у постачанні пального для російських військових на Запорізькому напрямку. Представники “Атеш” пояснили, що вибір цього місця для операції обумовлений тим, що через цю гілку залізниці регулярно транспортуються військові вантажі, включаючи техніку, паливо та особовий склад.

Крім того, місяць тому той же рух вже проводив подібні дії, знищивши релейну шафу на залізниці в тимчасово окупованому Криму, що також було важливою втратою для російських сил.