Зеленський: Україна отримала плани Росії на 2026-2027 роки

Президент України у розмові з журналістами повідомив про отримання документів, що містять плани Росії на 2026-2027 роки. Він зазначив, що ці документи дещо застарілі і свідчать про те, що ворог не реалізував свої попередні цілі. Зокрема, президент підкреслив, що російські амбіції залишаються незмінними — це захоплення сходу України, зокрема Донецької та Луганської областей, а також напрямок на Запоріжжя і Дніпро.

Лідер держави також згадав про наміри ворога стосовно Одеської області, підкреслюючи, що хоча Росія має наміри в цьому регіоні, реальні можливості для реалізації цих планів наразі відсутні через невиконання завдань.

Далі він нагадав про наступальні дії, які окупанти планували на весну. За словами президента, їхній успіх залежав від певних умов, які так і не були виконані, через що Росія не може розпочати запланований наступ. Він зазначив, що це питання залишається невизначеним, оскільки все залежить від багатьох факторів, таких як постачання зброї та наші власні виробничі потужності.

Тим часом президент запропонував лідерам країн Близького Сходу співпрацю в усуненні іранських дронів, за умови, що вони зможуть переконати Путіна взяти участь у мирних переговорах.