Українська ППО знищила 43 дрони РФ вночі: деталі

У ніч на 27 травня російські агресори здійснили масовану атаку на територію України, використовуючи ударні безпілотники. Повідомляється, що було випущено 60 безпілотників типу Shahed та інші дрони-імітатори з кількох напрямків, таких як Міллерово, Орел, Курськ, Приморсько-Ахтарськ і Гвардійське.

Станом на 09:00 наші сили протиповітряної оборони зуміли знищити 43 безпілотники на сході, півночі та півдні України. 35 з них було ліквідовано завдяки вогневим засобам, а 8 були втрачені або подавлені системами РЕБ.

За даними військових, було зафіксовано влучання ворожих безпілотників у 9 різних точках, а також падіння збитих дронів у 3 місцях. Наслідки атак, зокрема, відчули жителі Дніпровщини та Сумщини.