У світі з’явилася перша клініка, де ШІ надає консультації пацієнтам

Шанхайська компанія з медичних технологій Synyi AI розпочала тестування пілотної програми спільно з Almoosa Health Group у Саудівській Аравії. Програма передбачає, що пацієнти клініки через планшет повідомляють про свої симптоми лікарю-ШІ на ім’я Доктор Хуа. Після збору інформації, а також аналізу кардіограм та рентгенівських знімків, штучний інтелект пропонує план лікування, який переглядає та підписує лікар, не проводячи фізичного огляду.

Згідно з даними компанії, на етапі тестування було зафіксовано менше 0,3% помилок у діагностиці. Генеральний директор Synyi AI, Чжан Шаодянь, повідомив, що технологія вже не тільки допомагає лікарям, а й дозволяє діагностувати та лікувати пацієнтів безпосередньо.

На даний момент кілька десятків пацієнтів взяли участь у тестуванні. Перш ніж новоявлена клініка розпочне свою діяльність на комерційній основі, вона подасть результати діагностики для затвердження владі Саудівської Аравії.