Рубіо озвучив терміни ухвалення Трампом рішення про вторинні санкції щодо РФ

У етері Fox Business Network сенатор Марко Рубіо ознайомив з інформацією про можливе рішення президента США, яке має бути ухвалене протягом наступних 24-36 годин. За його словами, багато залежить від результатів переговорів, які будуть проводитися найближчими днями. Президент повинен оцінити, чи залишаться санкції актуальними в контексті розвитку ситуації.

Рубіо додав, що протягом сьогоднішнього та завтрашнього дня буде вжито активних зусиль для зближення позицій Росії та України, результати яких будуть представлені президентові. Він підкреслив, що поки що не настав час робити остаточні висновки. Вирішення питання має бути ухвалене до п’ятниці.

Також зазначалося, що зустріч спеціального представника США Стіва Віткоффа з Володимиром Путіним у Москві пройшла успішно, проте Вашингтон все ще планує введення вторинних санкцій проти Росії. Віткофф зустрівся з Путіним, і їхня розмова тривала близько трьох годин, що, за словами американського президента, підтверджує продуктивність діалогу.

Цього ж дня відбулася телефонна розмова між президентами України та США, Володимиром Зеленським і Дональдом Трампом.