Президент України Володимир Зеленський повідомив про нові удари ворога, які відбулися 7 грудня. За його словами, основними цілями атак були об’єкти інфраструктури, що забезпечують повсякденне життя.
“Сьогодні відбувся масований удар: понад 240 дронів і п’ять балістичних ракет, що призвело до пошкоджень у семи областях. Нажаль, є жертви у Словʼянську та на Чернігівщині. Приношу свої співчуття родинам загиблих”, – зазначив президент.
Він також підкреслив важливість міжнародної підтримки для посилення захисту України у відповідь на ці напади. “Пріоритетом залишається отримання більше системи ППО та ракет, а також максимальна підтримка для наших захисників. Усі домовленості повинні оформлюватися якнайшвидше. Дякую всім, хто сприяє нашій боротьбі”, – підсумував Зеленський.
Крім того, увечері 6 грудня російська армія атакувала територію України, завдавши удару безпілотниками. Внаслідок цієї атаки в Кременчуці були пошкоджені об’єкти інфраструктури, а на Чернігівщині загинув чоловік.