Бондарев успішно стартував у гонці, зберігши свою початкову позицію, але згодом її втратив. Після виїзду автомобіля безпеки він знову зміг повернутися на стартове місце та продовжив активно тиснути на японського гонщика Накамуру-Берту, якому було надано попередження за порушення меж траси.
За десять хвилин до фінішу автомобіль безпеки знову виїхав на трасу, затримуючись там на три хвилини. Після чергового рестарту Бондарев підтвердив свій професіоналізм, зберігши позицію й продовжуючи атакувати суперника.
В заключні три хвилини гонки він здійснив вдалий обгін і повернув собі лідерство, яке вдалося утримати до самого фінішу. Також він став першим у заліку новачків.
Раніше серед українських пілотів у Формулі-4 здобув перемогу лише Іван Пеклін, який у 2019 році виграв етап чемпіонату Франції в Маньї-Курі.