Буданов прокоментував добудовану залізницю РФ на ТОТ

Кирило Буданов зазначив, що прокладена залізниця РФ до окупованих територій Півдня може стати великою проблемою. Про це він зазначив в ефірі телемарафону.

Вже понад рік тримає будівництво російської залізниці, яке за словами керівника ГУР, майже завершене. Колії мають з’єднати Росію та ТОТ на Півдні. Буданов зазначає, що для України це досить серйозна проблема, проте він зазначає, що вона значно легша, ніж Кримський міст. Він додав, що маю надії знищити ділянки залізниці.

Будівництво залізниці на Півдні: що відомо

Попередньо президент Росії Володимир Путін заявив, що розпочинається прокладення залізничного сполучення між Ростовом-на-Дону, Донецьком, Маріуполем та Бердянськом, що частково замінить Кримський міст. Її можуть здати в користування вже у травні цього року.

А Андрій Юсов, який представляє ГУР Міноборони України, запевняв, що будівництво колій в окупованому Криму триває. Він додав, що це стане ціллю для ЗСУ, хоч і доволі серйозним викликом.